Prvé pozemky už v predaji

Po dlhých mesiacoch tvrdej práce spokojne konštatujeme, že prvé pozemky pre individuálnu výstavbu sú pripravené na predaj. Projekt revitalizácie historicky význemnej lokality Vysielač tak dostáva ten najdôležitejší impulz, a to vás, ľudí.

Projekt Vysielač stavia na zachovaní tradičných hodnôt a zároveň vytvára priestor pre modernú bytovú a domovú výstavbu na pomedzí dvoch dedín, ktorých životy sú už dnes čiastočne prepojené. Dominantou areálu zostáva aj naďalej hlavná administratívna budova, v ktorej sa už dnes nachádzajú plne vybavené kancelárske priestory na prenájom. Výsledkom ďalšej fázy rekonštrukcie bude vytvorenie zázemia pre spoločenské a kultúrne podujatia, ako aj expozície, ktorá bude mapovať históriu a súčasný rozvoj Vysielača.

Nový Vysielač má ambíciu stať sa miestom pre plnohodnotný spokojný život a podnikanie. Okrem individuálnej výstavby rodinných domov, výstavby na kľúč a bytovej výstavby rátame s vybudovaním komplexnej občianskej vybavenosti, ktorá zahŕňa obchody a služby, športoviská, plavecký bazén a menšie výrobné priestory na podporu zamestnanosti v lokalite.

Krásna lokalita v súlade s prírodou poskytuje výbornú dostupnosť väčších miest, ako sú Trnava, Piešťany, Nitra či Hlohovec. Zároveň však zachováva cenené hodnoty, ktoré poskytuje život na vidieku – ticho, pokoj, príroda za oknom a čerstvý vzduch. Vysielač tak ponúka ideálne podmienky pre tých, ktorí preferujú život mimo mestského ruchu.

Pozemky s rozlohou 572 m2 až 912 m2 sú vybavené všetkými sieťami – voda, plyn, elektrika, optika, kanalizácia a prináleží k nim aj vjazd.

Viac informácií nájdete TU. Neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle +421 33 55 83 566 alebo mailom na info@vysielaccc.sk.

Veríme, že sa nám spoločne podarí vytvoriť silnú komunitu, ktorá poskytne Vysielaču ten správny signál pre spokojný život 🙂